Ön Başvuru Formu

MEB Onaylı, Türkiye'nin Uzaktan Eğitim Merkezi

Türkiye’nin en kapsamlı uzaktan eğitim merkezi olan Tecrübe Eğitim Kurumları; “uzaktan eğitim” ibaresinin bilinen tüm sınırlarını, kursiyerlerinin istedikleri her an iletişime geçebilecekleri uzman eğitmenleri, deneyimli kadrosu ve profesyonel çağrı merkezi ile yıkmış durumda. Birçok farklı konu ve alanda katılımcılarına hem mesleki hem de sosyal açıdan yeterlilik kazandıran ve bunu da sunduğu akrediteli belgeler ile destekleyen Tecrübe, ulusal veya uluslararası kariyer platformlarında da kursiyerlerinin hep bir adım önde olması adına çalışmakta.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onay aldığı ilk günden beri eğitimlerine Türkiye’deki ve dünyadaki gelişmeleri takip ederek yön veren kurum; sertifikasyon sürecinin kazan-kazan ilkesi ile yönetilmesi adına gerekli her girişimi de sonuçlandırmış durumda. Bu anlamda kursiyerlerine, uluslararası geçerliliğe sahip her sertifikayı; anlaşmalı üniversitelerinden veya Milli Eğitim Bakanlığı’ndan onaylı olmak suretiyle sunmakta.

Bugün online veya yüz yüze eğitim veren birçok kurs, eğitim bitiminde sunduğu geçersiz sertifikalar ile öğrencileri açısından zaman kaybı olarak değerlendirilmekte. Katılım belgesinden farksız olan bu sertifikalar; resmi geçerliliği olmayan, herhangi bir mesleki girişimde hükmü sayılmayan ve bu doğrultuda kaderi rafa kaldırılmak olan birer belge olma gerçeğinden kurtulamamakta. Öyle ki günden güne bu durumun farkına varan ve seçimlerinde de daha özenli davranan potansiyel kurs katılımcıları, almak istedikleri eğitimin niteliği kadar seçecekleri kurumun özelliklerine de dikkat etmekte. Tam da bu süreçte ilgi çekmeyi her daim başaran Tecrübe Eğitim Kurumları, şeffaf kurum politikası ile kursiyerlerini, resmi belgelendirme aşamasının her ayrıntısı ile ilgili detaylı olarak bilgilendirmekte.

Üzerinde Milli Eğitim Bakanlığı onayı bulunan ve süresiz geçerliliğe sahip olan bu belgeleri elde edebilmek için her bir katılımcının eğitimde devamlılık sağlaması ve kurs sonunda girmesi zorunlu olduğu sınavda başarı göstermesi gerekmekte. Sınav sonucu ise başarı notu olarak sertifika üzerinde yer almakta. Bakanlık adına ve Tecrübe Eğitim Kurumları aracılığı ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından verilen bu sertifikalar, resmi birer belge olma özelliğiyle kurumun eğitim faaliyetlerindeki yasal süreci de her daim kanıtlar nitelikte. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı, Türkiye’nin uzaktan eğitim merkezi Tecrübe Eğitim Kurumları, kurum dahilindeki her başarısının temelinde doğru, dürüst, faydalı ve sürdürülebilir bir eğitim sunmak adına gerekli tüm adımları atmakta.

Siz de kendinizi geliştirmek ya da sıfırdan başlamak istediğiniz her alana dair alacağınız eğitimin geçerliliğinden ve yasallığından emin olmak, eğitim sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün mührü ve İlçe Milli Eğitim Müdürü’nün imzası bulunan Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bir başarı sertifikasına sahip olmak ve başarınızı taçlandıracağınız bu süreçte sektördeki farkınızı daha ilk basamakta ortaya çıkarmak için Tecrübe Eğitim Kurumları’na başvurabilirsiniz. Unutmayın; geçerli sertifika vermek hakkına yalnızca Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanan kurslar sahiptir ve üzerinde İlçe Milli Eğitim Müdürü’nün imzası bulunmayan hiçbir sertifikanın, MEB ibaresi olsa dahi geçerlilik hükmü yoktur.