Eğitimlerimiz

Gökhan Çınar İle Aile Danışmanlığı Eğitimi

Uzman Klinik Psikolog Gökhan Çınar'ın hazırladığı ve sunduğu uzaktan eğitim programı ile Aile Danışmanı olabilirsiniz!

Detaylı bilgi

Oyun Terapisi ve Ebeveyn Eğitimi

Uzman Klinik Psikolog Serdar Vatansever ile Online Oyun Terapisi ve Ebeveyn Eğitimi Tecrübe Eğitim Kurumlarında. Uzaktan Oyun Terapisi ve Ebeveyn Eğitimi

Detaylı bilgi

Evlilik ve İlişki Danışmanlığı Eğitimi

Hem kendi ilişkinizde mutluluğu yakalamak hem de başka ilişkilerdeki mutlulukları inşa etmek artık çok kolay. İlişki Uzmanı ADİL YILDIRIM'ın hazırladığı ve sunduğu uzaktan eğitim programı ile EVLİLİK VE İLİŞKİ DANIŞMANI olabilirsiniz

Detaylı bilgi

İlişkiler Astrolojisi Eğitimi

Uzman Astrolog Başak Altın ile İlişkiler Astrolojisi Eğitimi Tecrübe Eğitim Kurumlarında. Uzaktan İlişkiler Astrolojisi Eğitimi

Detaylı bilgi

Diksiyon ve Etkili Konuşma Eğitimi

Erdoğan Arıkan, Ece Üner ve Yalçın Çetin ile Türkiye'nin en geniş kapsamlı Diksiyon Eğitimi

Detaylı bilgi
featured project

Yaşam Koçluğu Kursu

Yaşam koçluğu eğitimi; insanların değişim süreçlerinin yönetildiği bir farkındalık alanı olarak açıklanabilen, farkındalık sonrasında hedeflenen yeni yaşam pratiklerine ulaşmak için ihtiyaç duyulan harekete geçirme unsurlarının hemen hepsini içerisinde barındırmaktadır

Detaylı bilgi

Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi

A'dan Z'ye dijital pazarlama eğitimi ile yepyeni bir dünyanın kapıları sizleri bekliyor. Keyifli bir yolculuğa siz de katılın, bugünün mesleği için geç kalmayın!

Detaylı bilgi

Bilgisayar İşletmenlik Kursu

Bilgisayar İşletmenliği Sertifikası, kişilerin temel bilgisayar kullanım bilgisine sahip olduklarını ve programları etkin bir şekilde kullanabildiklerini gösteren önemli bir belgedir.

Detaylı bilgi

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu

Bilgisayarlı Muhasebede, geleneksel muhasebeden farklı olarak Zirve programı ile işletmelerin finansal süreçlerinin takibi, planlaması ve iyileştirilmesi de sağlanmaktadır.

Detaylı bilgi

Çocuk Bakımı ve Gelişimi Eğitimi

Çocuk bakımı ve gelişimi eğitimi sayesinde, aile gözetimi ile veya aile gözetimi olmaksızın çocukla yeterli derecede ilgilenme vasfına sahip olmak mümkündür.

Detaylı bilgi

Eğiticinin Eğitimi

Eğiticinin Eğitimi; mevcutta eğitim veren eğitmen olmayı hedefleyen adayların eğitimcilik becerilerini arttırmak amacıyla verilen eğitimdir.

Detaylı bilgi

Eğitim Koçluğu Kursu

Eğitim Koçu olmak için herhangi bir resmi eğitim zorunluluğu bulunmaması, bu konuda kendisini geliştirmek isteyen herkes için önemli bir şanstır.

Detaylı bilgi

İngilizce Eğitimi

Sıfırdan İleri Seviyeye İngilizce Eğitim Seti. Online ingilizce eğitimi ile ingilizceyi öğrenin, uluslararası ingilizce kursu bitirme sertifikanız olsun.

Detaylı bilgi
featured project

İnsan Kaynakları Kursu

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi ile bu alanda çalışma hakkı kazanan kişiler ise diledikleri herhangi bir sektörün İnsan Kaynakları Biriminde kolaylıkla iş bulabilmektedir.

Detaylı bilgi

İşaret Dili Eğitimi

İşitme engelli bireyler ile sağlıklı iletişim kurmayı hedefleyen veya meslek hayatını bu alanda idame ettirmek isteyen herkes katılabilir.

Detaylı bilgi

Kobi Finans Eğitimi

KOBİ ve Finans Danışmanları, gelişen ekonomiler karşısında dengelerin yeniden sağlanması için de oldukça önemlidir.

Detaylı bilgi

Sosyal Medya Yönetimi Eğitimi

Dijital pazarlama eğitimi içinde önemli kanallarından biri olan sosyal medya uzmanlığı eğitimi ile; facebook, instagram ve youtube gibi ana sosyal ağlarda başarılı olmanın tüm detaylarını bu eğitimde alabilirsiniz.

Detaylı bilgi

Sunuculuk Spikerlik Kursu

Sunuculuk ve Spikerlik Eğitimi; katılımcılarına mevcut kariyerlerinde fark yaratma veya yepyeni bir kariyer için en önemli adımı atma fırsatını da sunmakta.

Detaylı bilgi

Tıbbi Sekreterlik Kursu

Tıbbi Sekreterlik, sağlık alanında hizmet veren tüm kamu ve özel kuruluşlarında istihdamı gerekli olan özel yetişmiş sekreterlerin mesleki alan adı olarak tanımlanabilmektedir.

Detaylı bilgi
featured project

Yazılım Uzmanlığı Kursu

Yazılım uzmanlığı eğitimi; teknolojinin en üstlerinde olan "yazılım uzmanlığı" için olmazsa olmaz ilk adımıdır. Yazılım Uzmanlığına meraklı olmanız, bu alanda iyi bir çözüm üretici olmanız için başlangıç adımıdır diyebiliriz.

Detaylı bilgi
featured project

Yönetici Asistanlığı Eğitimi

Orta ve büyük ölçekli şirketlerde ya da organizasyonlarda yöneticilik yapan kişilerin ihtiyaç duyduğu planlama ve eylem desteği, Yönetici Asistanı tarafından sağlanmaktadır.

Detaylı bilgi