Eğitimlerimiz

Gökhan Çınar İle Aile Danışmanlığı Eğitimi

Uzman Klinik Psikolog Gökhan Çınar'ın hazırladığı ve sunduğu uzaktan eğitim programı ile Aile Danışmanı olabilirsiniz!

Detaylı bilgi

Bilgisayar İşletmenlik Kursu

Bilgisayar İşletmenliği Sertifikası, kişilerin temel bilgisayar kullanım bilgisine sahip olduklarını ve programları etkin bir şekilde kullanabildiklerini gösteren önemli bir belgedir.

Detaylı bilgi

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu

Bilgisayarlı Muhasebede, geleneksel muhasebeden farklı olarak Zirve programı ile işletmelerin finansal süreçlerinin takibi, planlaması ve iyileştirilmesi de sağlanmaktadır.

Detaylı bilgi

Bioenerji, Reiki ve Diğer Enerjiler Eğitimi

Bioenerji, Reiki ve Diğer Enerjiler Uzaktan Eğitim Programı ile siz de enerjiler ve şifa yöntemleri hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.

Detaylı bilgi

Çağrı Merkezi Hizmetleri Eğitimi

Çağrı Merkezi Hizmetleri Eğitimi, profesyonel müşteri hizmetleri temsilcileri yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Detaylı bilgi

Çocuk Bakımı ve Gelişimi Eğitimi

Çocuk bakımı ve gelişimi eğitimi sayesinde, aile gözetimi ile veya aile gözetimi olmaksızın çocukla yeterli derecede ilgilenme vasfına sahip olmak mümkündür.

Detaylı bilgi

Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi

A'dan Z'ye dijital pazarlama eğitimi ile yepyeni bir dünyanın kapıları sizleri bekliyor. Keyifli bir yolculuğa siz de katılın, bugünün mesleği için geç kalmayın!

Detaylı bilgi

Diksiyon ve Etkili Konuşma Eğitimi

Zafer Kiraz, Erdoğan Arıkan, Ece Üner ve Yalçın Çetin ile Türkiye'nin en geniş kapsamlı Diksiyon Eğitimi

Detaylı bilgi

Eğiticinin Eğitimi

Eğiticinin Eğitimi; mevcutta eğitim veren eğitmen olmayı hedefleyen adayların eğitimcilik becerilerini arttırmak amacıyla verilen eğitimdir.

Detaylı bilgi

Eğitim Koçluğu Kursu

Eğitim Koçu olmak için herhangi bir resmi eğitim zorunluluğu bulunmaması, bu konuda kendisini geliştirmek isteyen herkes için önemli bir şanstır.

Detaylı bilgi

Emlak Danışmanlığı Kursu

Emlak danışmanlığı eğitiminin sonunda başarılı olan ve sertifika almaya hak kazanan Emlak Danışmanları, aynı zamanda potansiyel müşteri itirazlarının aşılmasında sonuca götürecek ipuçlarına da vakıf olmaktadır.

Detaylı bilgi

Hosteslik Eğitimi - Havacılık İngilizcesi

Hosteslik Eğitimi İle, Hava Yollarında hizmet veren yer hizmeti kuruluşlarının yolcu hizmetleri ile ilgili departmanlarında çalışma imkanına sahip olabilirsiniz.

Detaylı bilgi

İngilizce Eğitimi

Sıfırdan İleri Seviyeye İngilizce Eğitim Seti. Online ingilizce eğitimi ile ingilizceyi öğrenin, uluslararası ingilizce kursu bitirme sertifikanız olsun.

Detaylı bilgi
featured project

İnsan Kaynakları Kursu

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi ile bu alanda çalışma hakkı kazanan kişiler ise diledikleri herhangi bir sektörün İnsan Kaynakları Biriminde kolaylıkla iş bulabilmektedir.

Detaylı bilgi

İşaret Dili Eğitimi

İşitme engelli bireyler ile sağlıklı iletişim kurmayı hedefleyen veya meslek hayatını bu alanda idame ettirmek isteyen herkes katılabilir.

Detaylı bilgi

Koçluk Eğitimi

Koçluk eğitimi alanlar, genel olarak kariyerlerini ve hayatlarını olumlu yönde etkilediğini bildirmektedirler.

Detaylı bilgi

Kobi Finans Eğitimi

KOBİ ve Finans Danışmanları, gelişen ekonomiler karşısında dengelerin yeniden sağlanması için de oldukça önemlidir.

Detaylı bilgi

Montessori Eğitimi

Bugün dünyanın her yerinde karşımıza çıkan ve çocuk gelişime gerçekten doğru bir pencereden bakmayı sağlayan Montessori Eğitimi, kişilere yepyeni bir istihdam alanının kapılarını da açmaktadır.

Detaylı bilgi

NLP Eğitimi

NLP eğitim sizlere yaşantınızda daha olumlu yönde hedeflerinize ulaşmanızı sağlar. Eğitim süresince öğrendiklerinizi insanlarla iletişiminizi de artıracaktır. .

Detaylı bilgi

Sosyal Medya Yönetimi Eğitimi

Dijital pazarlama eğitimi içinde önemli kanallarından biri olan sosyal medya uzmanlığı eğitimi ile; facebook, instagram ve youtube gibi ana sosyal ağlarda başarılı olmanın tüm detaylarını bu eğitimde alabilirsiniz.

Detaylı bilgi

Sunuculuk Spikerlik Kursu

Sunuculuk ve Spikerlik Eğitimi; katılımcılarına mevcut kariyerlerinde fark yaratma veya yepyeni bir kariyer için en önemli adımı atma fırsatını da sunmakta.

Detaylı bilgi

Stres Yönetimi Eğitimi

Stres yönetimi eğitimi hayatın bir gerçeği olan stres ile ilgili olduğundan önemlidir. Genellikle insanlar arasında stres sorunlarla dolu bir zaman dilimi olarak bilinir.

Detaylı bilgi

Telefonla Satış Uzmanlığı Kursu

“Tele-sales”, “Tele-marketing”, “Tele-satış” veya “Tele-pazarlama” gibi isimlerle ülkemizde ve dünyada ün kazanmış olan bu meslek; günden güne yeni uzmanlaşan kişilere de istihdam olanağı sunmaktadır.

Detaylı bilgi

Tıbbi Sekreterlik Kursu

Tıbbi Sekreterlik, sağlık alanında hizmet veren tüm kamu ve özel kuruluşlarında istihdamı gerekli olan özel yetişmiş sekreterlerin mesleki alan adı olarak tanımlanabilmektedir.

Detaylı bilgi
featured project

Turizm ve Otelcilik Kursu

Turizm ve Otelcilik Eğitimi’ni başarı ile tamamlayan kişiler; havayolu firmalarında, otel işletmelerinde, seyahat acentelerinde ve yiyecek-içecek işletmelerinde çalışabilmektedir.

Detaylı bilgi
featured project

Yaşam Koçluğu Kursu

Yaşam koçluğu eğitimi; insanların değişim süreçlerinin yönetildiği bir farkındalık alanı olarak açıklanabilen, farkındalık sonrasında hedeflenen yeni yaşam pratiklerine ulaşmak için ihtiyaç duyulan harekete geçirme unsurlarının hemen hepsini içerisinde barındırmaktadır

Detaylı bilgi
featured project

Yazılım Uzmanlığı Kursu

Yazılım uzmanlığı eğitimi; teknolojinin en üstlerinde olan "yazılım uzmanlığı" için olmazsa olmaz ilk adımıdır. Yazılım Uzmanlığına meraklı olmanız, bu alanda iyi bir çözüm üretici olmanız için başlangıç adımıdır diyebiliriz.

Detaylı bilgi
featured project

Yönetici Asistanlığı Eğitimi

Orta ve büyük ölçekli şirketlerde ya da organizasyonlarda yöneticilik yapan kişilerin ihtiyaç duyduğu planlama ve eylem desteği, Yönetici Asistanı tarafından sağlanmaktadır.

Detaylı bilgi