Kurumsal

Hakkımızda

DÜNDEN BUGÜNE TECRÜBE EĞİTİM

Tecrübe markası, 2006 yılında Bilişim ve Danışmanlık hizmetleri ile faaliyetlerine başlamış, 2016 yılında ise uzaktan eğitim alanında bir adım atarak Tecrübe Eğitim adıyla alanında lider kurumlardan biri haline gelmiştir.

Katılımcıların mesleki becerilerinin gelişmesi, kişisel gelişimleri veya bir alanda uzmanlaşmaları için oluşturulmuş geniş kurs seçenekleri, alanında uzman kadrosu ve kaliteli eğitim anlayışı ile hizmet veren bir uzaktan eğitim kurumudur.

Değişen ve gelişen eğitim sistemiyle, yeni nesil öğrenme yöntemlerini kurulduğu ilk günden bu yana başarıyla sunan Tecrübe Eğitim Kurumları, her yaştan, meslekten ve eğitim grubundan insana kendilerini geliştirme, geleceklerini şekillendirme fırsatı sunuyor. Yalnızca eğitim süresince değil, eğitim öncesinde ve sonrasında da danışabileceğiniz profesyonel bir ekip ile kaliteli eğitimin, her zaman, her yerde ve herkes için erişilebilir olmasını destekliyor. Mesleki gelişim eğitimlerinin yanı sıra kişisel gelişim eğitimleri gibi farklı dallarda eğitimleriyle herkesin ihtiyacına yönelik bir eğitim ve kendilerini geliştirme imkanı bulabileceği Tecrübe Eğitim, öğrencilerinin ve danışanlarının istekleri doğrultusunda eğitim skalasını çeşitlendirmeye devam ediyor.

Tecrübe Eğitim Kurumları, bir kurum olmanın sunduğu güven, tecrübe, saygınlık gibi ayrıcalıklarla, kaliteli eğitim adına bilime ve teknolojiye yaptığı yatırımlarla, kurulduğu günden bugüne emin ve sağlam adımlarla yolculuğuna devam etmektedir. Tecrübe Eğitim Kurumları, gelişmiş ülkelerde uzun yıllardan beri uygulanmakta olan uzaktan eğitim sistemi ve yenilikçi eğitim anlayışı ile katılımcıları üstün bilgi ve niteliklerle donatarak kariyerlerinde ilerlemelerine olanak sağlıyor.

Birçok önemli marka ile yaptığı iş birlikleri, geliştirilmiş uzaktan eğitimleri, süpervizyon eğitimleri, workshop eğitimleri ve seminerler kurumun sektörel öncülüğünü destekliyor. Alanında uzman eğitmenlerin anlatımıyla, canlı yayınlarla desteklenen, özenle hazırlanmış eğitim programları, eğitimin verimliliğini artırırken, ders materyallerinin her daim erişilebilir olması, herkesin kendi öğrenim hızında eğitim almasına olanak sağlıyor.

Hayat boyu sürdürülebilir eğitim anlayışına sahip olan Tecrübe Eğitim, kendinizde, yaşamınızda ve kariyerinizde yeni bir başlangıç yapmak istediğiniz her an ve her yerde yanınızdadır. İhtiyaç duydukları eğitime karar vermekte zorluk yaşayanlara profesyonel destek sağlamaktadır. Katılımcıların eğitim sonundaki başarısı ise Milli Eğitim Bakanlığı onaylı, uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalarla taçlandırılmaktadır.

KURUMUMUZ 5580 sayılı Özel Öğretim Müdürlüğü Lisanslı, Özel Tecrübe Uzaktan Öğretim Kursu olarak Milli Eğitim Bakanlığına bağlıdır. Tüm Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz.