• instagram
  • facebook
  • twitter
  • youtube

     Uzaktan Eğitim, zaman ve mekan kavramını ortadan kaldıran bir eğitim modelidir. Konusunda uzman eğitmenlerimiz tarafından hazırlanan video ve pdf dökümanları ile internetin olduğu her yerden eğitimlerimize istediğiniz zaman, istediğiniz yerden ulaşabileceksiniz. 

     Bir sektörde işe başlayabilmek, sektörün gerektirdiği konular hakkında bilgi sahibi olmayı ve bu bilgileri belgelendirmeyi gerektirmektedir. Bu konuda Tecrübe Eğitim Kurumları olarak sizlere sunmuş olduğumuz eğitimlerimizi, konusunda uzman eğitmenlerimiz eşliğinde, ilgili sektörlerde ki bilgi ve belge yeterliliğinizi kazandırarak iş hayatına hazırlamaktayız.

Uzaktan Eğitim İle Nasıl Kurs Verilmektedir ?

     Uzaktan eğitim modelinde eğitimler, telefon, tablet, bilgisayar gibi internete bağlanabilen tüm akıllı cihazlar üzerinden, zaman sınırlandırması olmadan, dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden, zaman kısıtlaması olmadan video şeklinde eğitimlerimizi izleyebilecek veya pdf şeklindeki dökümanlar üzerinden eğitimlere çalışabileceğiniz bir platformdur. Sınıf ortamında hocaların kişiler sanki karşısında ders dinliyormuş, onlara anlatıyormuş gibi anlatım sağlamaktadır. Bu aşamada kişilerin ise sadece eğitim odalarına katılım sağlaması gereklidir. Burada yapmaları gereken başka bir durum söz konusu değildir.

Kurs Fiyatları Ne Kadardır. Sertifika Fiyatları Da Aynı Mıdır?

     Uzaktan eğitim kurslarına katılarak kişilerin sertifikaya sahip olmaları sağlanmaktadır. Bu aşamada ise sabit bir kurs fiyatının verilmesi doğru olmamaktadır. Kişilerin bir eğitim almak istedikleri kurs türüne göre fiyatlar da aynı oranda değişiklik göstermektedir. Bu açıdan dolayı tam ve net bir bilgi alınabilmesi için telefon veya mail yolu ile Tecrübe Eğitim Kurumları Öğrenci İşleri birimine bağlanılarak eğitim ücretleri ve ödeme şekli ile ilgili olarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Uzaktan Eğitim Sertifikalarının Her Alanda Geçerliliği Var Mıdır?

      Bütün aşamaları başarı ile kaydedildikten sonra ve gerekli olan sınav prosedürünü başarılı bir şekilde geçtikten sonra kurs belgesi kişilerin belirtmiş oldukları adreslere gönderilmektedir. Vermekte olduğumuz kursların belgesi Milli Eğitim Bakanlığı, Üniversite ve Uluslararası Akreditasyon modeli şeklinde tasdik edilmiş geçerliliği olan bir belge niteliğindedir. Yani kişilerin yapacağı iş başvurularında hiçbir problem çıkmamaktadır. Sadece bu aşamada kişiler işe girmek istedikleri kurumun istediği belgede eğitim saatini dikkate almalıdır. Eğitim saati fazla olan kursları tercih etmeleri her zaman doğru olacaktır.

işaret dili

işaret dili

eğitimi

yasam-kocu-1.png

yaşam koçluğu

eğitimi

insan kaynakları

insan kaynakları

eğitimi

tibbi_sekreterlik_kursu.jpg

tıbbi sekreterlik

eğitimi