• Tecrübe Eğitim Kurumları

Tecrübe Eğitim, Ankara Haber Gündeminde

Tecrübe Eğitim Kurumu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Taşkın başarıyı tek bir kelime ile özetledi ;

TECRÜBE … TECRÜBE … TECRÜBE …

Kuruluşundan bu yana oldukça kısa bir sürede birden fazla başarıya imza atan  Genç İş adamı

Ali Taşkın başarısını  tek bir kelime ile  özetledi ve kadrosundaki  tecrübesinin başarıdaki etkisini anlattı.

Taşkın, TECRÜBELİ  bir kadro ile hizmet vermenin başarının anahtarı olduğunu söyledi.

Tecrübe Eğitim Kurumları, Bilgi ve Tecrübe birikimini 2017 yılında uzaktan eğitim kursu açarak  bu sektöre yeni bir soluk getirmiştir. Ülkemiz insanlarının ihtiyaçları doğrultusunda açmış olduğu

ve konusunda uzman  eğitim kadrosuyla  eğitimlerine  devam ettiğini  birçok branşta  gün geçtikçe büyüyerek  Türkiye'nin en çok  tercih edilen  uzaktan eğitim kurumlarından biri oldu.

Verdiği kaliteli eğitimin yanı sıra  insan değerleri de göz önünde bulundurularak en yeni teknolojik yapılanma içinde  eğitimlerine devam etmektedir. Amacı eğitim sektöründe  ülkemiz insanının

hak ettiği  en kaliteli  eğitimi vermek  ve vatandaşlarımızın  kariyer geleceğine yönelik, en kalıcı ve en etkin eğitim hizmeti sunabilmektedir. Kendini sürekli yenileyen ve geliştiren Tecrübe eğitim kurumları MEB yasasına tabi olarak  eğitim faaliyetlerini sürdürmekte olup, Çankaya ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlıdır.

Tecrübe Eğitim Kurumları, her zaman her yerde erişilebilir kaliteli eğitimler üretmek için yola çıkmıştır. Eğitim sektöründe yarınlara bilgili ve güçlü bireyler yetiştirmeyi hedefleyerek sürekli üreten, üretirken eğitim kalitesinden ödün vermeden tüm teknolojik gelişimlere açık olan insanı, toplumu ve çevreyi gözeterek üreten, insana, bilime ve teknolojiye yatırım yapmaya devam eden bir eğitim kurumudur.

Tecrübe eğitim kurumları amaçları ve tarihçesi;

2006 yılında bilişim ve danışmanlık hizmetleri ile ticari faaliyetlerine başlayan hikayemiz 2016 yılında Tecrübe Eğitim Kurumları olarak sektörde ön sıralarda yerini almış ve eğitime verdiğimiz önem sayesinde devlet kurumları ve özel sektörde referans ve belgelendirme açısından adından sıkça söz ettirmiş ve bu yolda emin adımlarla yoluna devam etmektedir. 12 yıllık bilgi birikimimizi bugün alanlarında uzman genç ve dinamik bir ekiple sağlamaktayız.

Türkiye'nin her yerinde her zaman kesintisiz eğitim ilkesini benimseyen Tecrübe Eğitim Kurumları uzaktan eğitimleri, süpervizyon eğitimleri ve workshop eğitimleriyle sektörde fark yaratarak, bireylerin kariyer geleceğine yatırım yapmayı ve sektörlerinde her zaman bir adım önde olmalarını hedeflemektedir.

Hedefiniz Eğitim Sektöründe Devamlı ilerlemek mi ?

Tabii ki  hedefimiz Eğitim Sektöründe ilerlemek ama öncelikli olarak  insanlara kaliteli eğitimler üretebilmek onlara daha faydalı olabilmek ve yarınların bilinçli bireylerini yetiştirebilmektir.  Tecrübe Eğitim Kurumları olarak ilerleyen süreçlerimizde  kolej ve okul çalışmalarımız olacaktır aynı zamanda işitme engellilere yönelik ayrı bir rehabilitasyon merkezi kurmayı hedefliyoruz


1 – BİR ÖĞRENCİNİN EĞİTİM KURUMUNDAN BEKLENTİLERİ NELERDİR

Günümüzde her alanda olduğu gibi eğitim sektöründe de rekabetler yaşanmaktadır. Teknoloji sayesinde her eğitim kurumu kolayca takip edilebiliyor ve araştırılabiliyor. Bu durum ise insanların kaliteli eğitim anlayışını etkileyerek doğru tercih yapmada yanıltabiliyor. Bu nedenle eğitim kurumları olarak teknolojiyi daha hızlı takip eden ve gelişime ayak uydurabilen sürekli kendini diri tutan eğitim kurumları daha önde yer almaktadır. Öğrenciler bilgi içeriği ve kolay erişebilirlik bununla birlikte daha az zaman harcayacağı etimler bekliyorlar. Doğruluğu tartışılabilir bir durum. Bir öğrencinin öncelik olarak eğitim kurumundan beklentilerini birkaç madde ile sıralayabiliriz;

 • Nitelikli eğitim

 • Kariyer eğitim çalışmaları

 • Öğretimi destekleyen ek akademik çalışmalar

 • Her alanda geçerli belgelendirme

 • Eğitmene ulaşılabilirlik

 • Teknolojik donanım ve uygulamaları

 • Eğitmenlerin alanlarındaki uzmanlıkları

 • Kuruma güven kararlı ve tutarlı olması

 • Eğitim danışmanlık hizmetinin tam ve eksiksiz yerine getirilmesi ve sık iletişim kurulabilmesi

 • Uygulamada hayata geçirebileceği ve kullanabileceği eğitim çeşitliliğine sahip olması

 • Yirmidört saat boyunca eğitimlere kesintisiz ulaşabileceği yeri tercih etmelidir.

2 – EĞİTİM KURUMU SEÇERKEN ÖĞRENCİ BELGEYE Mİ ALDIĞI EĞİTİMİN KALİTESİNE Mİ BAKAR

Belge amaçlı eğitim almak kişinin kendisini kandırmaktan başka bir yol değildir. Yargıtaylar da bile artık bu konu net olarak belirtilmektedir. “İşçinin belgesinin olması eğitimi tam anlamı ile alıp o işte uzman olduğunu göstermemektedir, eylemli olarak bu bilgilerin aktarımı ve öneminin kavratılması ile sağlanabilir.” şeklinde. Bu nedenle sadece belge almak isteyen öğrencilerin ileride ne kadar büyük bir yanlış yaptığını fark etmeleri söz konusu olacaktır. Eğitimin nasıl verildiği, kim tarafından verildiği, erişilebilir ve anlaşılabilir olması ve en önemlisi eğitimi, belgeyi aldıktan sonra arkasında bir referans görebilmesi çok önemlidir.Eğitimin kalitesi her zaman 1-0 öne taşımaktadır. Bu unsurlar göz önünde bulundurulduğunda herkesin eğitim kalitesini seçeneğinden hiç şüphem yoktur.

3 – UZAKTAN EĞİTİM İLE ÖRGÜN EĞİTİM FARKI

Türkiye'de uzaktan eğitim yeni yaygınlaşmaya başladı bu konuda öncü olduğumuzu belirtebilirim. Aslında insanlar örgün eğitimi daha mantıklı bulsalar da aslında uzaktan eğitim de daha başarılı olacaklardır. Bunu birkaç madde ile daha net açıklayabiliriz:

 • Yüz yüze öğrenme imkanı bulunmayan öğrencilere erişilmesi

 • Eğitim giderlerinin azalması

 • Daha merkeziyetçi bir sistem olması sebebi ile eğitimde kalitenin artması

 • Zaman ve saatini tamamen kendine göre ayarladığı video ve dokümanları unuttuğu, hatırlamadığı yada tekrar etmek istediği her saat diliminde dileğini yerde takip edebilmesi

 • Tüm bireylere eşit imkanda eğitim olanağı sağlar

 • Mevcut eğitim sisteminde karşılanamayan eğitim içerik çeşitliliği sağlar

 • Dünyanın değişik yerlerinden katılım imkanı sağlar

 • Psikolojik sorun yaşayan sosyal fobi gibi öğrencilere rahatlıkla kendilerini geliştirme imkanı sunar

 • Bu ve bunun gibi birçok avantajdan dolayı da sınavlarda daha başarılı olduklarını kendileri de görerek uzaktan eğitimi seçtiklerinden dolayı asla pişman olmayacaklardır.

4 – EĞİTİMCİLERİMİZİN KALİTESİ

Eğitmenlerimizin hepsi alanlarında uzman ve bu işe gönül vermiş insanlardır. Hepimizin tek gayesi sertifika vermek değil de öğrencileri daha mutlu yarınlara daha bilinçli yetiştirebilmeyi düşünerek hareket etmeleri kalitelerini de ortaya koyan en önemli unsur olmuştur. Eğitimler de daha anlaşılır dil kullanmaları, uzaktan eğitim olsa da aksine tüm öğrencilerle birebir ilgilenmeyi asla bırakmamaları gerek canlı yayın desteği, gerek yüz yüze ve telefonda iletişim, süpervizyon ve seminerlerle de verdikleri eğitimi hep desteklemeleri onların ve TECRÜBE EĞİTİM KURUMLARI'nın kalitesini ortaya  koymaktadır.

_______________________________

Detaylı bilgi ve kayıt olmak için,

Tel : 0312 230 12 13

WhatsApp : 0554 163 02 13

https://www.ankarahabergundemi.com/tecrube-tecrube-tecrube/