• instagram
  • facebook
  • twitter
  • youtube

Tecrübe Eğitim Kurumları, her zaman her yerde erişilebilir kaliteli eğitimler üretmek için yola çıkmıştır. Eğitim sektöründe yarınlara bilgili ve güçlü bireyler yetiştirmeyi hedefleyerek sürekli üreten, üretirken eğitim kalitesinden ödün vermeden tüm teknolojik gelişimlere açık olan insanı, toplumu ve çevreyi gözeterek üreten, insana, bilime ve teknolojiye yatırım yapmaya devam edeceğiz.

2006 yılında bilişim ve danışmanlık hizmetleri ile ticari faaliyetlerine başlayan hikayemiz 2016 yılında Tecrübe Eğitim Kurumları olarak sektörde ön sıralarda yerini almış ve eğitime verdiğimiz önem sayesinde devlet kurumları ve özel sektörde referans ve belgelendirme açısından adından sıkça söz ettirmiş ve bu yolda emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

12 yıllık bilgi birikimimizi bugün alanlarında uzman genç ve dinamik bir ekiple sağlamaktayız.

Türkiye’nin her yerinde her zaman kesintisiz eğitim ilkesini benimseyen Tecrübe Eğitim Kurumları uzaktan eğitimleri, süpervizyon eğitimleri ve workshop eğitimleriyle sektörde fark yaratarak, bireylerin kariyer geleceğine yatırım yapmayı ve sektörlerinde her zaman bir adım önde olmalarını hedeflemektedir.

KURUMUMUZ 5580 sayılı Özel Öğretim Müdürlüğü Lisanslı, Özel Tecrübe Uzaktan Öğretim Kursu olarak

Milli Eğitim Bakanlığına bağlıdır.

Tüm Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz.