Eğitim Seminerleri

Tecrübe Eğitim Farkı İle Diksiyon Eğitimi

İçinde bulunduğumuz pandemiden dolayı uzun bir süre bir araya gelemediğimizden, şartların biraz daha iyileşmesiyle seminerlerimize başlamış olduk. Bu vesile ile bir arada olmanın heyecanını hep birlikte yaşadık.

Yoğun bir ilgiyle, Ankara'da gerçekleştirdiğimiz eğitim seminerimiz sayesinde sizlerle bir araya gelip faydalı saatler geçirdiğimiz için oldukça memnunuz. Erdoğan Arıkan, diksiyon eğitiminin genel hatları üzerinde durduktan sonra, beden dili, etkili iletişim ve topluluk önünde konuşma konularına da değindi. Seminere katılanlarla karşılıklı istişarelerin yapıldığı, soru-cevapların olduğu bölümlerden sonra diksiyon oturumu sonlanmış oldu.

Uzman Klinik Psikolog Gökhan Çınar, kişisel gelişim oturumunda öz'e dönüş ve kendini hatırlamak konularına yer verdi. Katılımcılarla sohbet edip, soru-cevap bölümüyle semineri tamamlamış oldu.

Diksiyon Eğitmeni Erdoğan Arıkan ile online diksiyon eğitimlerimize devam ederken, düzenli olarak yaptığımız canlı yayınlarla öğrencilerimizle bir araya geliyoruz. Diksiyon ve etkili konuşmanın en ince ayrıntılarının işlendiği uzaktan eğitim modeli ile eğitimlerimiz devam ediyor. Tecrübe Eğitim bünyesinde yer alan Diksiyon ve Etkili Konuşma Eğitimine siz de katılabilir, güçlü bir iletişimle kariyerinize yön verebilirsiniz.

Tecrübe Eğitim Kurumlarında uzaktan eğitim sistemi ile eğitimlere kayıt olduktan sonra hemen başlayabilirsiniz. MEB, Üniversite ve Uluslararası onaylı sertifika programlarımızı incelemek için eğitimler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.