Aile Danışmanlığı Süpervizyon Eğitimi

Aile Danışmalığı Süpervizyon Eğitimi

Tecrübe Eğitim Kurumları bünyesinde Uzman Klinik Psikolog Gökhan Çınar tarafından hazırlanan ve sunulan Aile Danışmanlığı Eğitimi ilk dönem öğrencilerini mezun etmenin keyfini yaşıyoruz.

5 Şubat 2022'de düzenlemiş olduğumuz süpervizyon eğitiminde gelme fırsatı olan sevgili öğrencilerimizle bir araya geldik. Süpervizyon buluşması ile birlikte öğrencilerimiz, Gökhan Çınar'ın hazırladığı ve sunduğu eğitim videoları ve canlı yayınlarla online olarak dört aylık süreyi geçirerek eğitimi tamamlamış oldular.Eğitim süresi tamamlandıktan sonra sınava giren öğrencilerimiz yüzde yüz başarı oranı sağlamıştır.

Eğitimimizde Milli Eğitim Bakanlığı müfredatının dışında Gökhan Çınar’ın bilgi ve tecrübeleriyle hazırlamış olduğu bir eğitim programı sunuyoruz. Aile danışmanlığı eğitiminde Milli Eğitim Bakanlığının müfredatı dışına çıkılmayan ve tekdüze verilen eğitimlerin dışına çıkarak Gökhan Çınar’ın psikoterapist olmasından ötürü; vakalara hâkimiyeti, kendi seans tecrübeleri, anlatıcı ve eğitimci kimliği, insan ilişkileri, samimiyeti, kişilere olan hassasiyeti ve yaklaşım tarzı gibi artık uzmanlaşmış olduğu konular sayesinde sizlere eşsiz bir eğitim programı hazırladık.

Eğitime kayıt olduktan sonra siz değerli öğrencilerimize özel olarak hazırlanan toplam on yedi modülden oluşan eğitim videolarına ve dokümanlarına erişim hakkı kazanıyorsunuz. Ortalama dört aylık eğitim sürecinin sonunda süpervizyon eğitimine de katılım gerçekleştirerek eğitimini sonlandırıyoruz. Sonrasında sınava giriş sağlayarak sertifikanızı almış oluyorsunuz.Herkes aile danışmanlığı eğitimi alabilir ama hepimiz biliriz ki iyi bir eğitim içeriği ve iyi bir eğitmen (öğretmen) en büyük şanstır. Bu şansı Tecrübe Eğitim Kurumlarında Gökhan Çınar ile kazanabilirsiniz. Yıllar sonra bile tecrübesine ve bilgisine hayran kalacağınız iyi ki aile danışmanlığı eğitimini Tecrübe Eğitim Kurumlarında Gökhan Çınar’dan almışım diyeceğiniz bir eğitim olduğuna inanıyoruz. Gelin hep birlikte bu tecrübeden ve şanstan yararlanalım.

İkinci dönem eğitimlerimiz için kayıt dönemi başladı. Uzaktan eğitim sisteminin size sunacağı eğitim avantajları arasında yer, mekân ve zaman sorunu olmadan dilediğiniz zaman eğitime başlayabilir ve ilgili kaynaklara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


Aşağıdaki linke tıklayarak Aile Danışmanlığı Eğitimi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.